35.Bölge Kütahya Eczacı Odası

35.Bölge Kütahya Eczacı OdasıDeğerli Meslektaşlarım;

Yaklaşık bir yılı geride bıraktık. Geçen sene yaşadığımız seçimlerden önce , öncelikle yapılması gerekenler olarak düşündüğümüz, eksik gördüğümüz çalışmaları yönetim kurulumuzun ve komisyonlarımızın aktif çalışması ile beraber tamamladık. Karşılaştığımız problemlerin çözümünde daha dinamik bir yapı oluşturarak resmi kurumlar ile olan ilişkilerimizi kuvvetlendirerek çözüm noktasında daha aktif ve hızlı olduk. İstedik ki her zaman yanınızda olalım, zorlukların üstesinden birlikte gelelim. Hedeflediğimiz eğitimleri gerçekleştirdik. Bu eğitimlere katılan arkadaşlarımız gerçekten keyif alarak mesleki hayatlarına katkı sağladılar. Bu yıldan sonra bazı konularda uygulamalı eğitimler vererek unuttuğumuz, bizi biz yapan eczacı ruhunu tekrar hayata geçirmek istiyoruz. Önce majistral reçete konusunda bir proje geliştirdik. Adım adım ilerlediğimiz bu projemiz ile ilgili laboratuvarımızı kurduktan sonra eğitim planlamasını oluşturarak hayata geçireceğiz ve sizlerle buluşturacağız. Önümüze koyduğumuz hedeflere sizlerle beraber ulaşacağız, sizlerden güç alacağız.

Yapılan eğitimlere ve toplantılara katılımınız ben ve arkadaşlarım için çok önemlidir. Bu konuya daha çok hassasiyet gösterilmesi sizden en büyük isteğimizdir. Sizlere bir yıl boyunca ne yaptığımızı sunmak istedik. Bizim için çok değerli ,gönülden emek isteyen çalışmalar olduğu için hatırlatalım istedik, unutulmasın diye düşündük ve yaptığımız çalışmaların bir özetini sizlere sunduk.

Tüm bu çalışmaların gerçekleştirilmesinde emeği bulunan herkese, yönetim kuruluma, komisyonlardaki arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Üzerine düşen görevi önceliği olarak kabul ederek, daha iyisini ortaya koymak gayesiyle hareket eden ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu çalışmalara katkı veren, 'Güzel oluyor, iyi oluyor devam edin' diyerek destekleyen, zaten olması gereken buydu deyip seyreden, daha neler yapabilirler veya neyi eksik yapacaklar deyip meraklanan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Farklı düşünmesek biz olmazdık. Her şey gönlünüzce olsun....

İyi çalışmalar

Süleyman Cahit CEYLAN
35. Bölge Kütahya Eczacı Odası Başkanı